Wymiana/Zwrot/Reklamacja

Zwróć paczkę szybko i wygodnie przez Paczkomaty Inpost, które są dostępne w całej Polsce. Kliknij w “SZYBKIE ZWROTY”, i skorzystaj z wygodnego sposobu na szybki zwrot/wymianę/reklamację towaru bez drukowania etykiet, a za przesyłkę zapłacisz jedynie 13,99 zł (środki zostaną pomniejszone podczas dokonywania przelewu). Zwrot przez Paczkomaty Inpost może mieć wpływ na szybsze przekazanie środków za zwracany towar.

WYMIANA

 1. Zgodnie z Regulaminem naszego sklepu www.sweatbabysweat.pl. Klient ma możliwość wymiany zakupionego produkty w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. 
 2. Wymieniany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 3. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, wykraczających poza koniecznych do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
 4. Sprzedający ma 14 dni na ustosunkowanie się do każdego żądania kupującego.
 5. Wypełnij formularz wymiany i dołącz do wysyłki.
 6. Adres do wysyłki produktu, został podany w formularzu.

FORMULARZ WYMIANY (pobierz)

ZWROT

 1. Zgodnie z Regulaminem naszego sklepu www.sweatbabysweat.pl. Klient ma prawo zwrócić zakupione produkty w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. 
 2. Odsyłany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 3. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, wykraczających poza koniecznych do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
 4. Zgodnie z regulaminem naszego sklepu klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu, którego dotyczy odstąpienie od umowy.
 5. Magazyn nie przyjmuje przesyłek za pobraniem ani do paczkomatów.
 6. Zwroty środków realizowane są w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. 
 7. Wypełnij formularz zwrotu i dołącz do zwracanego zamówienia.

FORMULARZ ZWROTU (pobierz) 

Dowód zakupu w postaci paragonu / faktury nie jest wymagany do zwrotu towaru.

REKLAMACJA

 1. W formularzu reklamacyjnym Kupujący powinien podać wszelkie szczegóły reklamacji, a w szczególności jaki produkt reklamuje (nazwę, model), kiedy wada została zauważona oraz okoliczności powstania, uzasadniające reklamację i żądania Kupującego.
 2. W terminie 14 dni roboczych od zgłoszenia reklamacji przez Kupującego. Sprzedawca poinformuje Go o swoim stanowisku w zakresie zasadności zgłoszonego roszczenia.
 3. Przesyłka z reklamowanym produktem powinna zawierać oświadczenie w którym Kupujący zawrze dokładny opis wady produktu oraz aktualny adres zwrotny Kupującego. Prosimy o wpisanie w formularzu numeru telefonu lub adresu e-mail, aby umożliwić bezpośredni kontakt z Kupującym.
 4. W wyniku uznania przez sklep https://sweatbabysweat.pl/ reklamacji za zasadną, produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeżeli reklamacja zostanie odrzucona jako niezasadna, Sweat Baby Sweat niezwłocznie zwróci taki produkt jaki otrzymał, na podany przez Kupującego adres.
 5. Przesyłkę należy wysłać listem poleconym lub kurierem zachowując potwierdzenie nadania. Magazyn nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

FORMULARZ REKLAMACJI (pobierz) 

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep https://sweatbabysweat.pl/ jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych.

Koszyk
Scroll to Top
[]