Odzież sportowa z certyfikatem NFT

Witajcie w sekcji naszej nowej kampanii damskich zestawów sportowych SWEAT BABY SWEAT x GO2NFT.
Jest to pierwsza w Polsce kolekcja strojów sportowych dla kobiet, certyfikowana NFT, dzięki technologii @go2nft i @skey.network.  
 

Czym są te tajemnicze kody NFT? Otóż, są to cyfrowe znaczniki, które reprezentują unikalne i niepowtarzalne przedmioty, a w naszym przypadku – fantastyczne komplety sportowe. Każdy z tych kodów ma swoje własne metadane, które zawierają informacje o numerze seryjnym, autentyczności, a nawet datę produkcji!

Nasze pierwsze kolekcje certyfikowane kodami NFT to kolekcja Emotion oraz Diamond Contour – komplety dla prawdziwych miłośniczek aktywnego stylu życia. W skład tych kompletu wchodzą wysokiej jakości legginsy podkreślające pośladki o wyprofilowanym kroju lub damskie kolarki oraz sportowy top z pięknym podkreśleniem pleców, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możesz być pewna, że zapewnią Ci pełną swobodę ruchów oraz niebywały komfort podczas treningu.

W NFT zaszyte są indywidualne informacje o produkcie i dodatkowe bonusy. Więcej o technologii znajdziecie na www.go2nft.io

 
Jak odebrać swojego NFT?
1. Kup produkt z nowej kolekcji i otrzymaj go razem z hologramem NFC od @go2nft.
2. Pobierz aplikację mobilną Go2NFT i zeskanuj QR kod z naklejki.
3. Obierz swojego NFT świadczącego o oryginalności produktu i dodatkowe bonusy.
 
Ciesz się oryginalnością naszych produktów!
 
Jako marka odzieży sportowej podążamy za trendami i nowymi innowacjami, ulepszamy się dla Was. Stawiamy na technologię Web 3.0 docierając do tych wszystkich, którzy chcą cyfrowo doświadczać. Certyfikat autentyczności gwarantujący wysoką jakość produktu. 
Koszyk
Scroll to Top
[]